قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه، گفت: هنوز تحریم‌های ۹۰ روزه و ۱۱۰ روزه رخ نداده که التهابات غیر طبیعی به وقوع پیوسته است. نوبخت: دولت بودجه اضطراری ت..

ادامه مطلب

اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می‌داد / ابتکار

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر برجام تحقق نمی‌یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی‌ای دیگر، ناامنی و زیاد کردن نظامی‌گری رخ می‌داد. ..

ادامه مطلب

سقف دخل و خرج دولت در سال ۹۷ تعیین شد

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبحگاه امروز (پنج شنبه) و در آخر بررسی شرح لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ با ۱۴۸ رای موافق، ۳۸ رای مخالف و سه رای ..

ادامه مطلب

بعضی به احمدی‌نژاد بخاطر منافع‌ خودشان پروبال دادند / سیدمهدی طباطبایی

روایتی از رفت و آمدهای معنادار چهره‌های سیاسی و نظامی به دفتر احمدی نژاد در دوران شهرداری  سیدمهدی طباطبایی: بعضی به احمدی نژاد بخا..

ادامه مطلب

کم‌کاری دولت چین در اتفاق نفتکش ایرانی محرز است / گودرزی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، کم‌کاری دولت چین در اتفاق نفتکش ایرانی را محرز دانست. گودرزی: کم کاری دولت چین در ا..

ادامه مطلب

الگوی آیت الله هاشمی جهت توسعه کشور عزیزمان ایران امیرکبیر بود/ هر لحظه خود را

معاون اول رییس جمهوری گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اندیشه توسعه کشور عزیزمان ایران بود و جهت توسعه کشور عزیزمان ایران الگوی خود را امیر کبیر قرار داد و ..

ادامه مطلب

بر سر پیمان خود تا سر جان ایستاده‌ایم/ اگر کسی با برجام مخالف است به ترامپ دل

رئیس‌جمهور تاکید کرد: همه انقلاب این بود که مردم بگویند رعیت نیستیم و همه ما شهروندیم و شاه نمی‌خواهیم و قانون می‌خواهیم هر کسی در کشور مسئولیتی دارد، بالا..

ادامه مطلب

حقوق‌های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور رئیس‌کل دیوان محاسبات در این کمیسیون جهت چگونگی بررسی پرونده حقوق‌های نجومی در این دیوان خبر داد. حقوق های ن..

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تشییع در روز پنجشنبه ، پیکر ابراهیم یزدی بامداد فردا وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌شود

پیکر مرحوم ابراهیم یزدی بامداد فردا – چهارشنبه- وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود و قرار است مراسم تشییع صبح پنج‌شنبه از برابر حسینه ارشاد..

ادامه مطلب

قبل از شروع تخریب تازه از خود بپرسید این‌ بار چه چیزی را می‌بازید؟ / حسام‌الدین آشنا به مخالفان دولت

مشاور رئیس‌جمهور در کانال تلگرامی خود مخالفان دولت را به عبرت گرفتن از گذشته توصیه کرد. حسام الدین آشنا به مخالفان دولت: قبل از شروع تخریب ت..

ادامه مطلب