قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

همسر ترامپ می خوهد از او طلاق بگیرد

مدیر سابق دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید می‌گوید همسر ترامپ در رفتارهای اجتماعی خود، علناً بر ضد شعارها و سیاست‌های همسرش گام برمی‌دارد و منتظر روز تمام ش..

ادامه مطلب

سرسخت‌ترین دشمن پوتین خواهم شد! / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا اظهار داشت «سرسخت‌ترین دشمن» رئیس‌جمهوری روسیه خواهد شد اگر تلاش‌ها جهت اصلاح روابط بین واشنگتن و مسکو شکست بخورد.  ..

ادامه مطلب

تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا

به نظر می‌رسد دختر رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال رسیدن به سمت ریاست‌جمهوری این کشور است. تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست ..

ادامه مطلب

متهم شد ، تهدید تروریستی&quot، مظنون بمب‌گذاری نیویورک به ایجاد &quot

مقامات نیویورک اعلام کردند که مظنون بنگلادشی متهم به بمب‌گذاری در منهتن نیویورک محکوم به ایجاد ترساندن تروریستی شد. مظنون بمب گذاری نیویورک به ایج..

ادامه مطلب

کره‌شمالی احتمالا جهت آزمایش موشکی تازه آماده می‌شود

یک رسانه خبری امروز (شنبه) به نقل از یک منبع دولتی گزارش داد، گمان می‌رود کره شمالی آماده پرتاب یک موشک بالستیک در آستانه مانور دریایی آتی میان آمریک..

ادامه مطلب

شایعاتی راجع به احتمال گزینش مدیر سیا جهت جانشینی تیلرسون

همزمان با شدت یافتن تنش‌ها میان دونالد ترامپ و وزیر امور خارجه آمریکا، شایعاتی راجع به جایگزین‌های احتمالی رکس تیلرسون مطرح شده است است. شایعا..

ادامه مطلب

کشیش کانادایی از زندان‌‌های کره‌شمالی به منزل بازگشت

کشیش کانادایی که از سال ۲۰۱۵ در کره‌شمالی زندانی بود امروز-شنبه- به کشورش بازگشت. کشیش کانادایی از زندان های کره شمالی به منزل بازگشت ..

ادامه مطلب

روسیه سامانه‌های دفاعی خود را به حالت آماده‌باش درآورد

یک منبع آگاه روس اعلام کرد در پی شدت یافتن تنش در شبه جزیره کره و احتمال وقوع درگیری در این منطقه میان کره‌شمالی و آمریکا سامانه‌های دفاعی روسیه به حا..

ادامه مطلب

ابوبکر بغدادی در یکی از روستاهای دیرالزور است / القدس العربی

منابع آگاه به روزنامه القدس العربی اعلام کردند که ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش زنده و در یکی از روستاهای دیرالزور پنهادن شده است است.  ..

ادامه مطلب

روسیه اسلحه هوشمند می سازد

تارنمای آمریکایی ‘واشنگتن تایمز’ نوشت: روسیه سلاح هایی می سازد که به هوش مصنوعی مجهز بوده و با برخورداری از امکان گزینش خودمختار هدف، از سیستم..

ادامه مطلب