قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

حل کوتاه‌مدت پرسشها اقتصادی حداقل ۱۰ سال وقت می‌خواهد / برخوردار

ما کشور صنعتی صادرات‌محور نیستیم | بخش شخصی واقعی با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته است  برخوردار: حل کوتاه مدت پرسشها اقتصادی حداقل ..

ادامه مطلب

پیشنهاد زیاد کردن تعرفه پرمصرف‌ها در دستور کار ، صادرات آب نداریم

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه زیاد کردن تعرفه آب پرمصرف‌ها دردستور کار دولت قرار دارد، گفت:ما به گذشته کاری نداریم و مهم این است که کشور عزیزمان ایران در حال ..

ادامه مطلب

بازار ثانویه، دلار، طلا و سکه را آرام کرد / فرید موسوی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید بازار ثانویه توانسته تاثیر مثبتی بر بازار ارز و بازارهای منتج از جمله طلا و سکه بگذارد. فرید..

ادامه مطلب

دو گروه آپارتمان‌های نوساز در بازار املاک مصرفی

بازار آپارتمان‌های مصرفی نوساز در حال حاضر حاوی دو گروه فایل عمده مشمول بر آپارتمان‌های «به قیمت» و آپارتمان‌های «گران‌تر از میانگین قیمت منطقه» است که به اذعان ..

ادامه مطلب

خط مشی‌های بودجه سال ۹۷ کل کشور بررسی شد

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش شرکت برنامه و بودجه کشور در خصوص خط مشی های تنظیم بودجه سال ۹۷ کل کشور، از دست اندرکاران این ..

ادامه مطلب

آپارتمان‌های قیمت میانگین در بازار شهریور

حدود یک‌سوم معاملات انجام و ثبت شده است در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران طی 20 روز سپری شده است از شهریورماه، در دامنه قیمت مترمربعی 4 ..

ادامه مطلب

توقف فروش ارز مسافرتی از امروز

طبق دستورالعمل بانک مرکزی از امروز همزمان با بیستم شهریور ماه ارز دولتی به مسافران تعلق نخواهد گرفت.  توقف فروش ارز مسافرتی از امروز ..

ادامه مطلب

علت اوج بودن قیمت آب‌های بسته‌بندی وارداتی

دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی در مورد قیمت بالای آب‌های بسته‌بندی شده است وارداتی در قیاس با آب‌های ایرانی توضیح داد.  علت ..

ادامه مطلب