قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

راجع به نیاز جوانان کلی‌گویی می‌شود

با بررسی اوضاع جوانان این مرز و بوم باید گفت که این قشر نسبت به قبل از مهارت های متعدد برخوردار هستند. جهت مثال حضور زنان در کرسی های دانشگاهی را می توان..

ادامه مطلب

من هیچ خبری از آقای مرتضوی ندارم / همسر سعید مرتضوی

«همسر سعید مرتضوی که پیش از این در گفت وگو با اعتمادآنلاین گفته بود: «مگر می شود از همسرم بی خبر باشم» امروز نسبت به خبر بازداشت مرتضوی اظهار بی اطل..

ادامه مطلب

فوت هر سال ۵۵ هزار ایرانی به علت استعمال دخانیات

عضو کمیسیون بهداشت مجلس بااشاره به آمار فوت و میر براثر استعمال دخانیات گفت:روزانه هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان جهت درمان بیماری‌های ناشی از مصرف..

ادامه مطلب

هیئت دولت دوشنبه را عزای عمومی اعلام کرد

در پی بروز اتفاق تاسف بار جهت نفت کش ایرانی سانچی و جان باختن دریانوردان دریادل کشورمان، هیئت دولت با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار، نقش آف..

ادامه مطلب

مردم بعد از زلزله در محله‌های خود بمانند ، گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران در چه وضعی‌ است؟/ شهردار

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: مردم در وقت وقوع زلزله از محله خود خارج نشوند چراکه این ترددها موجب می شود عملیات کمک رسانی با مسئله انجام..

ادامه مطلب

آخرین خبرها ازاجرای طرح پلیس دوچرخه‌سوار ، تمهیدات پلیس جهت راهپیمایی جاماندگان اربعین

رئیس پلیس پایتخت با تشریح کارها پلیس جهت راهپیمایی جاماندگان اربعین در مورد طرح پلیس دوچرخه‌سوار در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: این طرح فعلا در پایتخت ..

ادامه مطلب

ورودی‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنان زیاد از خروجی‌هاست

بر اساس نتیجه های سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، طی فاصله زمانی سال‏های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ تعداد ۵۱۶ هزار و ۹۲۲ نفر از استان‌های دیگر وارد استان پایت..

ادامه مطلب

دانش آموزان اتفاق دیده کمربند نبسته بودند/ تقصیر آموزش و پرورش است ، وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش درخصوص اتفاق اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی گفت: تقصیر آموزش و پرورش هست، ما ریاضی و فیزیک را به دانش آموزان خوب یاد داده ایم ولی محافظت ..

ادامه مطلب

سایت «چسب هل» هک شد

سایت شركت چسب هل بعد از حواشی ایجاد شده است روزهای اخیر هک شد. هکر سایت، خلیل نظری مالک این مجموعه را دیکتاتور کوچولو خوانده است. سایت «چسب هل» ..

ادامه مطلب

نیروی انتظامی آمر به مردم نیست / سردار اشتری

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی کشور یک نیروی اجتماعی بوده و اعتقاد است که اعتماد با همکاری مردم به وجود می‌آید. نیروی انتظامی آمر به مردم نیس..

ادامه مطلب