قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

بعضی به احمدی‌نژاد بخاطر منافع‌ خودشان پروبال دادند / سیدمهدی طباطبایی

روایتی از رفت و آمدهای معنادار چهره‌های سیاسی و نظامی به دفتر احمدی نژاد در دوران شهرداری  سیدمهدی طباطبایی: بعضی به احمدی نژاد بخا..

ادامه مطلب

فوت هر سال ۵۵ هزار ایرانی به علت استعمال دخانیات

عضو کمیسیون بهداشت مجلس بااشاره به آمار فوت و میر براثر استعمال دخانیات گفت:روزانه هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان جهت درمان بیماری‌های ناشی از مصرف..

ادامه مطلب

آمریکا با دامن زدن به ناامنی نقش زیادی در شدت یافتن موج مهاجران به اروپا دارد / بروجردی

در سفر هیات پارلمانی کشور عزیزمان ایران به بروکسل نشست مشترکی بین این هیات و کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا برگزار شد که پرسشها مهمی از جمله اوضاع م..

ادامه مطلب

کشورهایی که کودکان می توانند درآنجا عالی ترین آینده را داشته باشند

والدین سراسر دنیا هر لحظه به دنبال عالی ترین موقعیت ها جهت فرزندانشان هستند. حتی بعضی از آن ها به شهر یا کشور دیگری مهاجرت می کنند تا عالی ترین آینده و مو..

ادامه مطلب

هیئت دولت دوشنبه را عزای عمومی اعلام کرد

در پی بروز اتفاق تاسف بار جهت نفت کش ایرانی سانچی و جان باختن دریانوردان دریادل کشورمان، هیئت دولت با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار، نقش آف..

ادامه مطلب

کم‌کاری دولت چین در اتفاق نفتکش ایرانی محرز است / گودرزی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، کم‌کاری دولت چین در اتفاق نفتکش ایرانی را محرز دانست. گودرزی: کم کاری دولت چین در ا..

ادامه مطلب

فوت ۱۳ تن در اثر رانش زمین در کالیفرنیا

رسانه‌های داخلی آمریکا از کشته شدن ۱۳ تن در اتفاق رانش‌زمین در جنوب کالیفرنیا خبر دادند. فوت ۱۳ تن در اثر رانش زمین در کالیفرنیا عبارا..

ادامه مطلب

الگوی آیت الله هاشمی جهت توسعه کشور عزیزمان ایران امیرکبیر بود/ هر لحظه خود را

معاون اول رییس جمهوری گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اندیشه توسعه کشور عزیزمان ایران بود و جهت توسعه کشور عزیزمان ایران الگوی خود را امیر کبیر قرار داد و ..

ادامه مطلب

واکنش ریدلی اسکات به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش

ریدلی اسکات در تصویر العمل به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش، بابت رسوایی اخلاقی اخیر این بازیگر بریتانیایی گفته است «اسپیسی بازیگر بسیار خوبی هست...

ادامه مطلب

دو گروه آپارتمان‌های نوساز در بازار املاک مصرفی

بازار آپارتمان‌های مصرفی نوساز در حال حاضر حاوی دو گروه فایل عمده مشمول بر آپارتمان‌های «به قیمت» و آپارتمان‌های «گران‌تر از میانگین قیمت منطقه» است که به اذعان ..

ادامه مطلب