قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

مردم بعد از زلزله در محله‌های خود بمانند ، گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران در چه وضعی‌ است؟/ شهردار

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: مردم در وقت وقوع زلزله از محله خود خارج نشوند چراکه این ترددها موجب می شود عملیات کمک رسانی با مسئله انجام..

ادامه مطلب

در اروپا با کشور عزیزمان ایران بازی می‌کنیم / مدیر تیم ملی فوتبال الجزایر

مدیر ورزشی تیم ملی فوتبال الجزایر از نهایی شدن دیدار دوستانه با کشور عزیزمان ایران در در ماه مارس خبر داد.  مدیر تیم ملی فوتبال الجزا..

ادامه مطلب

دام شیطانی راننده جهت مسافر شیراز

دختر جوان زمانی که جهت شرکت در آزمون وکالت از شیراز به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد، در دام راننده آزارگر گرفتار شد.⁣ دام شیطانی راننده جهت مس..

ادامه مطلب

عکس + محاکمه زن شیشه‌ای به اتهام ربودن یوسف

«به خاطر توهم شیشه فکر کردم یوسف، خواهرزاده من است جهت همین او را از خیابان به خانه‌ام آوردم و چند روز، پیش خودم نگه داشتم؛ فکرش را هم نمی‌کردم این کارم آدم..

ادامه مطلب

تصویر ، لیلا بلوکات و بهاره‌ کیان‌افشار پشت صحنهِ کنسرت خواننده پاپ

بهاره کیان‌افشار و لیلا بلوکات در کنسرت حجت‌ اشرف‌زاده در برج میلاد حاضر شدند و با این خواننده دیدار کردند. لیلا بلوکات و بهاره کیان افشار ..

ادامه مطلب

بر سر پیمان خود تا سر جان ایستاده‌ایم/ اگر کسی با برجام مخالف است به ترامپ دل

رئیس‌جمهور تاکید کرد: همه انقلاب این بود که مردم بگویند رعیت نیستیم و همه ما شهروندیم و شاه نمی‌خواهیم و قانون می‌خواهیم هر کسی در کشور مسئولیتی دارد، بالا..

ادامه مطلب

متهم شد ، تهدید تروریستی&quot، مظنون بمب‌گذاری نیویورک به ایجاد &quot

مقامات نیویورک اعلام کردند که مظنون بنگلادشی متهم به بمب‌گذاری در منهتن نیویورک محکوم به ایجاد ترساندن تروریستی شد. مظنون بمب گذاری نیویورک به ایج..

ادامه مطلب