قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

نخستین سفر رسمی ملانیا ترامپ بدون حضور رئیس‌جمهور آمریکا

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا که جهت نخستین بار بعد از روی کار آمدن دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا به خارج از کشور سفر کرده، در این سفر رهبری هیات آمریکا..

ادامه مطلب

قیمت بلیت بازی روسیه و کشور عزیزمان ایران مشخص شد

به گزارش ایسنا و به نقل از اکسپرس روسیه، تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و روسیه که حضورشان در جام جهانی قطعی شده است هست، قرار است در دید..

ادامه مطلب

ورودی‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنان زیاد از خروجی‌هاست

بر اساس نتیجه های سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، طی فاصله زمانی سال‏های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ تعداد ۵۱۶ هزار و ۹۲۲ نفر از استان‌های دیگر وارد استان پایت..

ادامه مطلب

خط مشی‌های بودجه سال ۹۷ کل کشور بررسی شد

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش شرکت برنامه و بودجه کشور در خصوص خط مشی های تنظیم بودجه سال ۹۷ کل کشور، از دست اندرکاران این ..

ادامه مطلب

آپارتمان‌های قیمت میانگین در بازار شهریور

حدود یک‌سوم معاملات انجام و ثبت شده است در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران طی 20 روز سپری شده است از شهریورماه، در دامنه قیمت مترمربعی 4 ..

ادامه مطلب

توقف فروش ارز مسافرتی از امروز

طبق دستورالعمل بانک مرکزی از امروز همزمان با بیستم شهریور ماه ارز دولتی به مسافران تعلق نخواهد گرفت.  توقف فروش ارز مسافرتی از امروز ..

ادامه مطلب

حقوق‌های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور رئیس‌کل دیوان محاسبات در این کمیسیون جهت چگونگی بررسی پرونده حقوق‌های نجومی در این دیوان خبر داد. حقوق های ن..

ادامه مطلب

آلمانی ها بلندترین قلعه شنی دنیا را ساختند

آلمانی ها توانستند رکورد ساخت مرتفع ترین قلعه شنی دنیا را از آن خود کنند، البته اگر تصور می کنید چنین قلعه ای را می توان با سطل و بیل های پلاستیکی معم..

ادامه مطلب

دانش آموزان اتفاق دیده کمربند نبسته بودند/ تقصیر آموزش و پرورش است ، وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش درخصوص اتفاق اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی گفت: تقصیر آموزش و پرورش هست، ما ریاضی و فیزیک را به دانش آموزان خوب یاد داده ایم ولی محافظت ..

ادامه مطلب