قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری واکنش ریدلی اسکات به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش

ریدلی اسکات در تصویر العمل به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش، بابت رسوایی اخلاقی اخیر این بازیگر بریتانیایی گفته است «اسپیسی بازیگر بسیار خوبی هست. تأسف‌انگیز

واکنش ریدلی اسکات به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش

واکنش ریدلی اسکات به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش

عبارات مهم : بازیگر

ریدلی اسکات در تصویر العمل به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش، بابت رسوایی اخلاقی اخیر این بازیگر بریتانیایی گفته است «اسپیسی بازیگر بسیار خوبی هست. تأسف انگیز است.»

به گزارش تسنیم، ریدلی اسکات به روزنامه گاردین گفته است شنیدن عنوان اسپیسی برایش دردآور بوده است و کوین اسپیسی را به رادیواکتیوی جهت فیلم هایش و «تمام پول ها در جهان» – عنوان فیلم تازه او – توصیف کرده هست. او از یادآوری خاطرات ابراز ناراحتی کرده و گفته است «احساس بد و عمیقی می کنی، لعنتی.»

واکنش ریدلی اسکات به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش

در آخرهای اکتبر سال گذشته میلادی، اتهاماتی مبنی بر رفتارجنسی برنده جایزه اسکار در خبرها منتشر شد که فیلم ریدلی اسکات را نیز تحت الشعاع قرار داد. فیل راجع به آدم ربایی جان پل گتی سوم در سال ۱۹۷۳ بود که در آن اسپیسی از گریم مصنوعی در صورت استفاده می کرد تا نقش پدربزرگ کتی، یک ثروتمند مسن را بازی کند. فیلم آماده بود و تریلرهای آن در سینماها اکران شده است بود؛ ولی شرکت سونی تصمیم گرفت نقش اسپیسی را به کریستوفر پلامر بسپارد. شرکت سونی گفته بود «زمانی که کار با کوین نمام شد، نوعی از کمال را تجربه کردیم.»

ریدل اسکات راجع به کار با اسپیسی گفته «اوقات بسیار خوبی با او داشتم. او بازیگر خیلی خوبی هست، اوقات خوش بسیار در کار با او داشتم»؛ ولی هنگامی که دیگر بازیگران با اتهامات جنسی و واکنش‌ها نامناسب برنده اسکار جلو آندند، اسکات از فضای مسموم عمومی که می توانست فیلم او را نبود کند می هراسد. وی گفته «در همان زمان، کسی خواهد گفت نگذار بر فیلم تحمیل شود. فیلم را به محدوده ای آلوده می کرد که ما آخر تصمیم می گرفتیم آن را به فروش نرسانیم.»

ریدلی اسکات در تصویر العمل به از بین بردن کوین اسپیسی از فیلمش، بابت رسوایی اخلاقی اخیر این بازیگر بریتانیایی گفته است «اسپیسی بازیگر بسیار خوبی هست. تأسف‌انگیز

اسکات گفته است «تصمیم من تقریباً ناگهانی بود. نیاز به تکرار داشتیم. به کریستوفر زنگ زدم و از او پرسیدم آیا در نیویورک با من می تواند دیدار کند. او را شب دیدم. شوکه نشدم. هیچ وقت روی یک مسئله سکون نمی کنم. تنها راه حل. می آموزی تا انجامش بدهی، انجام آنچه من کردم.»

او از تأثیر تجاری تحولات علیه اسپیسی گفته که می توانسته تا ۴۰ میلیون دلار زیاد کردن یابد. فیلم کامل شده است است و جهت اکران در ماه دسامبر برنامه ریزی شده است هست. فیلم در سه بخش عالی ترین کارگردانی، عالی ترین بازیگر نقش مکمل جهت پلامر در گلدن کلوب نامزد جایزه شده است است.

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگران | برنده اسکار | جایزه اسکار | کوین اسپیسی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs