قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه، گفت: هنوز تحریم‌های ۹۰ روزه و ۱۱۰ روزه رخ نداده که التهابات غیر طبیعی به وقوع پیوسته است.

دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است / نوبخت

نوبخت: دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است

عبارات مهم : برنامه

رئیس شرکت برنامه و بودجه، گفت: هنوز تحریم های ۹۰ روزه و ۱۱۰ روزه رخ نداده که التهابات غیر طبیعی به وقوع پیوسته است.

به گزارش تسنیم به نقل از منزل ملت، محمد باقر نوبخت مدیر شرکت برنامه و بودجه امروز (سه شنبه، ۵ تیر) در نشست یکسان کمیسیون انرژی و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت بودجه اضطراری تدوین کرده هست، گفت: مجلس هفته آینده نشستی برگزار کند تا راجع به بودجه اضطراری توضیحاتی به نمایندگان ارائه شود.

دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است / نوبخت

وی با اشاره به عوض کردن قیمت ارز، افزود: در حال حاضر قیمت تسعیر ۳۵۰۰ تومان نیست بلکه همان قیمت ۴۲۰۰ تومانی بوده که هم اکنون پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه آنچه که تاکنون رخ داده شیپور جنگ اقتصادی هست، ادامه داد: هنوز تحریم های ۹۰ روزه و ۱۱۰ روزه رخ نداده که التهابات غیر طبیعی به وقوع پیوسته است.

رئیس شرکت برنامه و بودجه، گفت: هنوز تحریم‌های ۹۰ روزه و ۱۱۰ روزه رخ نداده که التهابات غیر طبیعی به وقوع پیوسته است.

سخنگوی دولت با اشاره به روند صادرات نفت طی ماه های آتی، یادآور شد: آنچه در آینده در بحث صادرات نفت رخ می دهد یا ادامه روند موجود است و یا تقلیل صادرات که با توجه به تحریمی که اعمال می شود باید خود را جهت تقلیل صادرات آماده کنیم.

وی با بیان اینکه بحث تقلیل صادرات نفت بر روی درآمد های ارزی و ریالی تاثیر می گذارد، افزود: دولت سه سناریو آینده نگری کرده که ممکن است بودجه ۳۸۶ هزار میلیارد تومانی به میزان ۴۰ هزار میلیارد تومان یا ۷۰ هزار میلیارد تومان کم کردن داشته باشد و آینده نگری دیگر این بوده که ممکن است جهت ۱۰ سال آینده ۱۰۵ هزار میلیارد تومان عدم تحقق منابع رخ دهد.

نوبخت با تاکید بر اینکه هزینه ها نیز به تناسب درآمد تقسیم بندی شده است هست، تصریح کرد: بعضی هزینه ها اجتناب ناپذیر هستند، همانند حقوق که امکان تاخیر در این هزینه کرد وجود ندارد. راجع به دستگاه های متفاوت تعیین شده است که چه میزان می توان هزینه ها را کم کردن داد.

دولت بودجه اضطراری تدوین کرده است / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه با بیان اینکه بعضی از کم کردن هزینه ها نیازمند اصلاح قانون هست، ادامه داد: شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه به این منظور تشکیل شده است که راجع به مباحث به صورت روزآمد تصمیم گرفته شود و در صورت نیاز موارد اصلاحی به مجلس ارائه می شود.

واژه های کلیدی: برنامه | برنامه | صادرات | سال آینده | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs