قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حقوق‌های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور رئیس‌کل دیوان محاسبات در این کمیسیون جهت چگونگی بررسی پرونده حقوق‌های نجومی در این دیوان خبر داد.

حقوق‌های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

حقوق های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

عبارات مهم : برخورد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور مدیر کل دیوان محاسبات در این کمیسیون جهت چگونگی بررسی پرونده حقوق های نجومی در این دیوان خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم با انتقاد از عملکرد دیوان محاسبات کل کشور در بررسی پرونده حقوق های نجومی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در صحبت های مکرری خواستار برخورد جدی با نجومی بگیران شده است اند و خواسته اند که این پول ها به بیت المال بازگردانده شود.

حقوق‌های نجومی پای مدیر دیوان محاسبات را به مجلس باز کرد

وی افزود: چندی پیش دیوان محاسبات به طور غیرقانونی اعلام کرده که نجومی بگیران تبرئه شده است اند، در صورتی که این مسئله خلاف قانون است و این دیوان وظیفه دارد تا پرونده ها را بعد از بررسی در اختیار دستگاه قضایی قرار دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: رئیس، دادستان و مستشاران دیوان محاسبات باید نسبت به اینکه آیا بعضی نجومی بگیران را تبرئه کرده اند، پاسخگو باشند؛ مردم انتظار دارند با نجومی بگیران به طور قاطع برخورد شده است و پول ها به بیت المال بازگردانده شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور رئیس‌کل دیوان محاسبات در این کمیسیون جهت چگونگی بررسی پرونده حقوق‌های نجومی در این دیوان خبر داد.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: طرح سؤالی را از آقای عادل آذر مدیر دیوان محاسبات اطراف چگونگی پیگیری به پرونده حقوق های نجومی در این دیوان طراحی کرده ام که قرار است وی بعد از تعطیلات تابستانی مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه حضور یابد.

وی راجع به وقت تقریبی حضور مدیر کل دیوان محاسبات در کمیسیون برنامه و بودجه جهت توضیح اطراف بررسی حقوق های نجومی، خاطرنشان کرد: آینده نگری بنده این است که وی اوایل مهر در کمیسیون برنامه و بودجه حضور یابد.

واژه های کلیدی: برخورد | برنامه | پرونده | برنامه | کمیسیون | حقوق های نجومی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs