قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می‌داد / ابتکار

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر برجام تحقق نمی‌یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی‌ای دیگر، ناامنی و زیاد کردن نظامی‌گری رخ می‌داد.

اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می‌داد / ابتکار

ابتکار: اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می داد

عبارات مهم : اسلامی

معاون مدیر جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر برجام تحقق نمی یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی ای دیگر، ناامنی و زیاد کردن نظامی گری رخ می داد.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در مراسم نهایی نخستین مسابقه های ملی مناظره دانشجویی، با تاکید بر اهمیت برجام، به زبان انگلیسی اظهار کرد: یکی از موفقیت آمیزترین بخش های تاریخ معاصر در حوزه مذاکره و مناظره مساله برجام بوده است.

اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می‌داد / ابتکار

وی ادامه داد: برجام نه تنها یک مساله سیاسی بلکه یک واقعیت بوده هست. آنچه در برجام رخ داد یک گام مهم رو به جلو بود و کشور عزیزمان ایران تحت رهبری رهبر معظم جمهوری اسلامی با جدیت از اصول و قوانینش حفاظت کرده و در عرصه بین الملل حضور دارد.

معاون مدیر جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر نقش مذاکرات برجام در تحقق صلح تصریح کرد: اگر برجام تحقق نمی یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی ای دیگر، ناامنی و زیاد کردن نظامی گری رخ می داد. ولی با تحقق برجام اینطور نشد. طرفین مذاکره با گفت وگو به توافق رسیدند و این امری مهم هست. این نمایش براق و واضح مناظره و مذاکره است که نشان می دهد قدرت این را دارد تا علی رغم تمامی اختلافات، مناقشات و درگیری ها را حل کند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر برجام تحقق نمی‌یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی‌ای دیگر، ناامنی و زیاد کردن نظامی‌گری رخ می‌داد.

ابتکار در ادامه یادآور شد: در بسیاری از موارد ما جهت درک یکدیگر مسئله داریم. این مهارت برقراری ارتباط محسوب می شود. با استفاده از مذاکره می توانیم مهارت های زندگی مان را توسعه دهیم و پرسشها و تفاوت ها را حل کنیم. با مذاکره و مناظره می توانیم از ارزش های اسلامی، فرهنگمان، ارزش های اجتماعی مان و انقلاب اسلامی مان حفاظت کنیم. این روزها که موانع مختلفی وجود دارد شما باید به خوبی روی زبان تان کار کنید تا بتوانید دیگران را قانع کنید، از جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حفاظت کنید و در رابطه با اختلاف نظرها نه تنها از نظرات تان و عقایدتان دفاع کنید، بلکه نظرات و عقاید متفاوت را درک کنید.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اهمیت فنون مذاکره و مناظره یادآور شد: امروز یکی از بااهمیت ترین چالش ها مذاکره است که از سطح بسیار مبنایی در فرهنگ و تمدن ایرانی و همچنین دین ما نهادینه شده است هست. ولی متاسفانه امروزه در جامعه در این زمینه دچار پرسشها خیلی زیادی شده است ایم و باید از سطح آموزش و پرورش شروع کنیم.

معاون مدیر جمهور در آخر با بیان اینکه یکی از محورهای مهم موافقت نامه اجرایی معاونت امور زنان و خانواده با وزارت آموزش و پرورش بحث تقویت مهارت های گفت وگو هست، گفت: برگزاری مسابقه های ملی مناظره دانشجویی کار بسیار ارزشمندی است.

اگر برجام نبود جنگی دیگر رخ می‌داد / ابتکار

واژه های کلیدی: اسلامی | مذاکره | خانواده | انقلاب اسلامی | مذاکرات برجام | معصومه ابتکار | مهارت های زندگی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs