قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + محاکمه زن شیشه‌ای به اتهام ربودن یوسف

«به خاطر توهم شیشه فکر کردم یوسف، خواهرزاده من است جهت همین او را از خیابان به خانه‌ام آوردم و چند روز، پیش خودم نگه داشتم؛ فکرش را هم نمی‌کردم این کارم آدم‌ رب

عکس + محاکمه زن شیشه‌ای به اتهام ربودن یوسف

محاکمه زن شیشه ای به اتهام ربودن یوسف +عکس

عبارات مهم : سلامت

«به خاطر توهم شیشه فکر کردم یوسف، خواهرزاده من است جهت همین او را از خیابان به منزل ام آوردم و چند روز، پیش خودم نگه داشتم؛ فکرش را هم نمی کردم این کارم آدم ربایی باشد.» این خلاصه اعترافات زنی است که صبح دیروز به اتهام ربودن یوسف سه ساله پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش جام جم، ساعت 19 و 30 دقیقه 27 تیر امسال، یوسف سه ساله به شکل ناگهانی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران ناپدید شد.

پدر او با مراجعه به پلیس گفت: «امروز یوسف همراه مادرش به منزل یکی از بستگانمان رفته بود. او مشغول بازی در پارکینگ بود ولی در یک لحظه از باز بودن در استفاده کرد و وارد کوچه شد. همه فکر می کردیم او در راه پله مشغول بازی است ولی 20 دقیقه بعد، از ناپدید شدنش باخبر شدیم. با کمک همسایه ها همه جا را جست و جو کردیم ولی پیدایش نکردیم. »

عکس + محاکمه زن شیشه‌ای به اتهام ربودن یوسف

با ثبت این شکایت، کارآگاهان بسرعت دوربین های مداربسته خیابان را بررسی و زنی را که عینک آفتابی به چشم داشت به عنوان عامل ربودن یوسف شناسایی کردند. شش روز بعد، در حالی که تحقیقات پلیس جهت شناسایی آدم ربا ادامه داشت، زن جوان با خانواده یوسف تماس گرفت و جهت تحویل دادن پسربچه قرار گذاشت.

پدر یوسف نیز بسرعت خود را به محل رساند و فرزندش را در سلامت کامل تحویل گرفت. متهم بعد از دستگیری گفت: «آن روز جهت مصاحبه به پاسداران رفته بودم و در مسیر بازگشت با یوسف روبه رو شدم. سرگردان بود و ترسیدم زیر ماشین برود جهت همین او را با خودم به منزل آوردم.»

«به خاطر توهم شیشه فکر کردم یوسف، خواهرزاده من است جهت همین او را از خیابان به خانه‌ام آوردم و چند روز، پیش خودم نگه داشتم؛ فکرش را هم نمی‌کردم این کارم آدم‌ رب

والدین یوسف که فرزندشان را در سلامت کامل دیدند در همان دادسرا رضایت دادند با این حال متهم به جرم آدم ربایی به زندان افتاد. او که به علت ناتوانی در تامین قرار وثیقه همچنان در زندان به سر می برد،

صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی بابایی محاکمه شد و گفت: «من ده سال پیش ازدواج کردم ولی دو سال بعد به خاطر اختلافات شخصی طلاق گرفتم. فرزندی ندارم و در تمام این سال ها با خیاطی اموراتم را می گذراندم. به خاطر مشکل این کار به شیشه اعتیاد پیدا کردم. روز حادثه، یوسف را در خیابان دیدم. به خاطر مصرف شیشه دچار توهم شده است بودم و فکر کردم یوسف، فرزند خواهرم است جهت همین دستش را گرفتم و با خودم به منزل ام بردم.»

متهم 40 ساله راجع به شش روزی که یوسف را در منزل اش نگهداری کرده بود هم گفت: «در این مدت یوسف را به سینما و پارک بردم و برایش لباس های تازه خریدم. هیچ آزاری به کودک نرساندم و او مرا دوست داشت. بعد از شش روز، یکی از دوستانم خبر داد و گفت خانواده این فرزند دنبالش هستند. از طریق تلگرام، آگهی مفقودی یوسف را پیدا کردم و با شماره دایی اش تماس گرفتم و جهت تحویل فرزند با او قرار گذاشتم. فکر نمی کردم این کارم آدم ربایی باشد و تقاضای بخشش دارم.» در آخر دادگاه قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

عکس + محاکمه زن شیشه‌ای به اتهام ربودن یوسف

واژه های کلیدی: سلامت | فرزند | خیابان | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs