قرض آخرین مفقود شده اخبار حوادث

قرض: آخرین مفقود شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا

به نظر می‌رسد دختر رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال رسیدن به سمت ریاست‌جمهوری این کشور است.

تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا

تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

عبارات مهم : آمریکا

به نظر می رسد دختر مدیر جمهوری آمریکا به دنبال رسیدن به سمت ریاست جمهوری این کشور است.

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای پرس، «اولین مدیر جمهور زن آمریکا من خواهم بود نه هیلاری کلینتون» این جمله که به نظر شوخی می آمد، از سوی «ایوانکا ترامپ» دختر «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری این کشور در سال ۲۰۱۶ عنوان شد و به نظر می رسد جمله ای جدی بوده و دختر مدیر جمهوری به دنبال رسیدن به این سمت است.

تصمیم ایوانکا ترامپ جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا

مایکل وولف، روزنامه نگار آمریکایی در کتاب «آتش و خشم: در کاخ سفید ترامپ» توضیحات بیشتری راجع به جدی بودن ایوانکا ترامپ جهت رسیدن به سمت ریاست جمهوری آمریکا ارائه کرده است.

روزنامه گاردین و مجله نیویورک جزئیاتی از این کتاب در ارتباط با اختلاف نظر ها در کاخ سفید که موجب خشم ترامپ و خانواده اش شده است است را منتشر کرده اند. این کتاب هنوز به مرحله فروش نرسیده است.

به نظر می‌رسد دختر رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال رسیدن به سمت ریاست‌جمهوری این کشور است.

در این کتاب آمده است که ایوانکا ترامپ بارها در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ عنوان کرده بود که من نخستین مدیر جمهور زن آمریکا خواهم بود؛ نه هیلاری کلینتون.

در ادامه آمده است که ایوانکا ترامپ به همراه همسرش به این توافق رسیده اند که ایوانکا در نخستین وقت در آینده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد خواهد شد.

واژه های کلیدی: آمریکا | ایوانکا | تبلیغات | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ایوانکا ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs